Свердлильний верстат Jet JDP-13 (50000212MJ)
Відео 1Фото 14 |
Jet JDP-13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet JDP-13
Усі ціни 8 →Настільний свердлильний верстат JET JDP-13M | 29 499 грн. |
Настільний вертикально-свердлильний верстат JET JDP-13 | 24 500 грн. |
Сверлильный станок JET JDP-13M (230 В) 10000360M | 33 678 грн. |
Вертикально-свердлильний верстат JET JDP-13m (10000360m). | 29 480 грн. |
Свердлильний верстат JET JDP-13M | 33 526 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →