Точильний верстат FDB Maschinen TS 630 550 Вт 230 В
FDB Maschinen TS 630 550 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen TS 630 550 Вт 230 В
Верстат із заточування інструменту FDB Maschinen TS630 826837 | 30 000 грн. |
Верстат для заточування інструменту FDB Maschinen TS 630 (0.55 кВт) (82683 | 30 000 грн. |
Верстат із заточування інструменту FDB Maschinen TS 630 | 30 000 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →