Точильний верстат FDB Maschinen LT 450 150 мм / 450 Вт 230 В
FDB Maschinen LT 450 150 мм / 450 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen LT 450 150 мм / 450 Вт 230 В
Усі ціни 8 →Заточний верстат з гнучким валом FDB Maschinen LT 450 (450 Вт) 827297 | 4 160 грн. |
Заточувальний верстат з гнучким валом FDB Maschinen LT450 827297 | 4 160 грн. |
Точильный станок FDB Maschinen LT-450 827297 | 4 160 грн. |
Заточувальний верстат з гнучким валом FDB Maschinen LT 450 (0.45 Вт) (8272 | 4 160 грн. |
Заточувальний верстат FDB Maschinen із гнучким валом LT 450 (827297) | 4 160 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →