Точильний верстат Jet IBG-10 400V 250 мм 400 В (578010T)
Відео 1Фото 7 |
Jet IBG-10 400V 250 мм 400 В 250 мм 230 В 250 мм 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jet IBG-10 400V 250 мм 400 В
Промышленный заточный станок JET IBG-10-400 | 21 600 грн. |
Точильний верстат Jet IBG-10 400 (578010T) IBG-10 400 (578010T) | 20 996 грн. |
Верстат для заточування JET IBG-10-400 | 21 600 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель IBG-10 230V — напруга живлення 230 В
- Модель IBG-10 400V — напруга живлення 400 В
Модификації Jet IBG-10 400V
Ціни на Jet IBG-10 400V |
---|---|---|---|---|
Jet IBG-10 230V 250 мм 230 В | від 20 996 грн. | 2 пропозиції | ||
Jet IBG-10 400V 250 мм 400 В | від 20 996 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →