Точильний верстат FDB Maschinen LT 2200 300 мм / 2200 Вт 400 В (827699)
Відео 2Фото 15 |
FDB Maschinen LT 2200 300 мм / 2200 Вт 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen LT 2200 300 мм / 2200 Вт 400 В
Усі ціни 7 →Заточувальний верстат FDB Maschinen LT-2200 (2.2 кВт) (827699) 827699 | 28 000 грн. |
Заточной станок FDB Maschinen LT 2200 827699 | 28 000 грн. |
Заточувальний верстат FDB Maschinen LT-2200 (2.2 кВт) (827699) 827699 | 28 000 грн. |
Заточувальний верстат промислового типу FDB Maschinen LT2200 | 27 944 грн. |
Заточувальний верстат промислового типу FDB Maschinen LT2200 | 27 949 грн. |
Заточний верстат промислового типу FDB Maschinen LT 2200 | 28 000 грн. |
Заточувальний верстат промислового типу FDB Maschinen LT2200 | 27 954 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →