Точильний верстат FDB Maschinen MF 13DW 180 Вт 230 В
Фото 6 |
FDB Maschinen MF 13DW 180 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen MF 13DW 180 Вт 230 В
Усі ціни 6 →Верстат двухплоскостной для заточування свердел FDB Maschinen MF13DW 82711 | 21 000 грн. |
Станок двухплоскостной для заточки сверл FDB Maschinen MF13DW 827113 | 21 000 грн. |
Верстат для заточування свердл FDB Maschinen MF13DW (0.18 кВт) (827113) 82 | 21 000 грн. |
Верстат двухплоскостной для заточування свердел FDB Maschinen MF13DW | 21 042 грн. |
Верстат двоплощинний для заточування свердел FDB Maschinen MF13DW | 21 000 грн. |
Верстат двухплоскостной для заточування свердел FDB Maschinen MF13DW | 21 047 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →