Трансмісійне мастило Kroon SP Matic 4026 4 л (32378)
Очікується у продажу 1 836 грн. Вид трансмісії: АКПП; Тип: синтетичне; Об'єм (л): 4; Відповідність стандартам: Dexron IID/IIE/IIIG/IIIH; Допуски виробників: Fiat 9.55550-AV4; Nissan Matic-D, Matic-J, Matic-K, Matic-W; |
Kroon SP Matic 4026 4L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kroon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kroon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Kroon SP Matic 4026
Ціни на Kroon SP Matic 4026 |
---|---|---|---|---|
Kroon SP Matic 4026 1 л | від 376 грн. | 13 пропозицій | ||
Kroon SP Matic 4026 15 л | від 4 711 грн. | 7 пропозицій | ||
Kroon SP Matic 4026 20 л | від 6 439 грн. | 9 пропозицій |