Охолоджувальна рідина Febi Coolant G12 Plus Concentrate 5 л (19402)
Фото 3 |
Febi Coolant G12 Plus Concentrate 5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Febi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Febi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Febi Coolant G12 Plus Concentrate 5 л
Усі ціни 12 →Антифриз (фиолетовый) G12 Plus (5L) (MB325.3) 19402 | 1 020 грн. |
Антифриз FEBI лиловый концентрат G12+ (Канистра 5л) 19402 | 1 010 грн. |
Антифриз Febi Bilstein фіолетовий концентрат G12+ 5л (4802676245) (19402) | 1 096 грн. |
Антифриз-концентрат FEBI BILSTEIN G12+, фіолетовий, 5л 19402 | 881 грн. |
Антифриз Febi G12+ 5л purple (19402FE) 19402FE | 1 122 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Febi Coolant G12 Plus Concentrate
Ціни на Febi Coolant G12 Plus Concentrate |
---|---|---|---|---|
Febi Coolant G12 Plus Concentrate 1.5 л | від 312 грн. | 13 пропозицій | ||
Febi Coolant G12 Plus Concentrate 5 л | від 881 грн. | 12 пропозицій | ||
Febi Coolant G12 Plus Concentrate 20 л | від 3 743 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →