Охолоджувальна рідина Febi Coolant G12 Plus Plus Concentrate 1.5 л (37400)
Febi Coolant G12 Plus Plus Concentrate 1.5L 1.5 л5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Febi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Febi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Febi Coolant G12 Plus Plus Concentrate 1.5 л
Усі ціни 7 →Антифриз (фиолетовый) G12 Plus Plus (1.5L) (MB325.5/MB325.6) 37400 | 374 грн. |
Антифриз-концентрат FEBI BILSTEIN G12++, фіолетовий, 1,5л 37400 | 330 грн. |
FEBI BILSTEIN 37400 | 365 грн. |
FEBI BILSTEIN фіолетовий концентрат G12++ 1.5л (37400) | 362 грн. |
Антифриз FEBI G12++ концентрат 1.5 л Фіолетовий (37400) | 429 грн. |
Антифриз-концентрат фіолетовий 1.5л g12++ -52с FEBI, 37400 | 439 грн. |
Антифриз FEBI бузковий концентрат G12 ++ VW TL 774G MB 325.6, MB 325.5 Кан | 393 грн. |
Модификації Febi Coolant G12 Plus Plus Concentrate
Ціни на Febi Coolant G12 Plus Plus Concentrate |
---|---|---|---|---|
Febi Coolant G12 Plus Plus Concentrate 1.5 л | від 330 грн. | 8 пропозицій | ||
Febi Coolant G12 Plus Plus Concentrate 5 л | від 1 048 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →