Знищувач паперу Fellowes AutoMax 550C (FS-49631)
Відео 3Фото 6 |
Fellowes AutoMax 550C |
|
Робочий цикл безперервний (не потребує часу на відпочинок).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fellowes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fellowes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fellowes AutoMax 550C
Усі ціни 6 →Шредер Fellowes Automax 550C (49631) | 60 571 грн. |
Шредер Fellowes AutoMax 550С 550 аркушів 4х38 мм 83 л (f.U4963101) | 60 568 грн. |
Шредер Fellowes Automax 550C | 105 500 грн. |
Знищувач Fellowes AUTOMAX 550C 550 аркушів 83 л | 60 568 грн. |
Шредер Fellowes Automax 550C | 105 600 грн. |
Знищувач AUTOMAX 550C, 550 арк., секр. P-4, фрагменти 4x38мм, кошик 83 літ | 78 604 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →