Знищувач паперу Fellowes AutoMax 200C
Відео 5Фото 8 |
Fellowes AutoMax 200C різання 2x14 ммрізання 4x38 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fellowes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fellowes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fellowes AutoMax 200C
Усі ціни 7 →Шредер Fellowes Automax 200C (46536) | 18 213 грн. |
Шредер Fellowes Automax 200C | 31 300 грн. |
Шредер Fellowes Automax 200C (46536) | 18 223 грн. |
Шредер Fellowes Automax 200C (46536) | 17 230 грн. |
Шредер Fellowes Automax 200C (46536) | 17 224 грн. |
Знищувач документів Fellowes AutoMax 200C | 46 136 грн. |
Знищувач Fellowes AutoMax 200C, 200 аркушів, фрагменти 4x38 мм, кошик 32 л | 37 420 грн. |
Відеоогляди
Модификації Fellowes AutoMax 200C
Ціни на Fellowes AutoMax 200C |
---|---|---|---|---|
Fellowes AutoMax 200M | від 16 530 грн. | 6 пропозицій | ||
Fellowes AutoMax 200C | від 17 224 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →