Ламінатор Fellowes Saturn 3i A4
Відео 1Фото 4 |
Fellowes Saturn 3i A4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fellowes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fellowes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fellowes Saturn 3i A4
Усі ціни 7 →Конвертный ламинатор Fellowes Saturn 3i A4 (57248) | 4 213 грн. |
Ламінатор Fellowes Saturn 3i А4 30 см / хв 125 мкм (f.L5724801) | 6 100 грн. |
Ламінатор Fellowes Saturn 3i A4 125 мкм (f.L5724801) | 10 132 грн. |
Ламінатор SATURN 3i А4, швидкість 30 см/хв, макс. товщ. плівки 125 мкм | 10 691 грн. |
Ламінатор Fellowes Saturn 3i А4 30 см/мин 125 мкм (f.L5724801) | 4 546 грн. |
Ламінатор FELLOWES SATURN 3i А4 | 6 100 грн. |
Ламінатор SATURN 3i А4, швидкість 30 см/хв, товщина плівки до 125 мкм | 7 916 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →