Струни DAddario 80/20 Bronze 10-47 (EJ10)
Відео 4 |
DAddario 80/20 Bronze 10-47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario 80/20 Bronze 10-47
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ10 80/20 Bronze Extra Light Acous | 347 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ10 80/20 BRONZE EXTRA LIGHT (10-47) | 352 грн. |
DAddario EJ10 Bronze 80/20 Extra Light (10-47) | 352 грн. |
Струни D'Addario EJ10 80/20 Bronze 10-47 Extra Light | 430 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ10 80/20 BRONZE EXTRA LIGHT (10-4 | 352 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →