Електроакустична гітара Fender CD-60SCE All Mahogany
Fender CD-60SCE All Mahogany
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, дредноут (вестерн)
Дека:червоне дерево
Бридж:палісандр
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 20 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики CD-60SCE All Mahogany
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender CD-60SCE All Mahogany
Усі ціни 14 →Електроакустична гітара Fender CD-60SCE Dreadnought Mahogany Wn | 18 800 грн. |
Электроакустическая гитара Fender CD-60SCE Dreadnought Mahogany Wn | 18 800 грн. |
Гітара Fender Cd-60Sce Dreadnought Wn Am | 13 571 грн. |
Электроакустическая гитара FENDER CD-60SCE DREADNОUGHT MAHOGANY WN | 18 800 грн. |
Fender Cd-60Sce Dreadnought Wn Am | 13 240 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →