Акустична гітара Fender FA-115 Pack (FA-115 PK)
Відео 3Фото 20 |
Fender FA-115 Pack
Тип:акустична
Розмір:4/4, дредноут (вестерн)
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:нато, 20 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики FA-115 Pack
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender FA-115 Pack
Усі ціни 10 →Гитарный набор FENDER FA-115 DREADNAUGHT PACK NATURAL WN V2 | 7 600 грн. |
Гитарный набор Fender FA-115 Dreadnought Pack Natural WN V2 | 9 200 грн. |
Акустична гітара Fender FA-115 Dreadnought Pack WN SB V2 | 8 199 грн. |
Fender FA-115 DREADNAUGHT PACK NATURAL WN V2 | 9 200 грн. |
Гітарний набір Fender FA-115 Dreadnought Pack Natural WN V2 (229466) | 9 200 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →