Класична гітара Fender CN-60S
Відео 1Фото 4 |
Fender CN-60S
Тип:класична
Розмір:4/4
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 19 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики CN-60S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender CN-60S
Усі ціни 11 →Гітара класична Fender CN-60S Black Wn | 13 200 грн. |
Гитара классическая Fender CN-60S Black Wn | 13 201 грн. |
Fender Cn-60S Nylon Nt | 13 240 грн. |
Класична гітара Fender CN-60S Natural WN | 11 999 грн. |
Fender CN-60S Black Wn | 13 200 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →