Ліхтарик Fenix TK30 Laser
Відео 15Фото 5 |
Fenix TK30 Laser |
|
Дальнобійний тактичний ліхтарик, оснащений високоефективною лазерною головкою, представлений на ринку популярним брендом Fenix в 2021 році і виробником, що позиціонується, у верхній ціновий сегмент. При яскравості 500 лм дальність підсвічування становить 1200 метрів! Це ідеальний освітлювач для пошуково-рятувальних операцій, полювання та багатьох інших аналогічних завдань. На відміну від простої оптичної системи, лазерна головка забезпечує вузьке точкове фокусування променя навіть на великих дистанціях.
Тактичний лазерний ліхтарик Fenix TK30 Laser ідеально справляється із завданнями з вказівки. Освітлювач оснащений безшумною тактичною кнопкою. Додатково передбачено бічний перемикач. Вібростійка конструкція робить пристрій сумісним із підствольними кріпленнями. Батарейний відсік розрахований на встановлення акумулятора 21700. Набір постачання включає фірмовий акумулятор ARB-L21-5000U. Ємності 5000 мАч достатньо для автономного підсвічування 100 лм протягом 6 годин. У режимі 500 лм підсвічування зможе залишатися активним не менше 3 годин. Є потужний стробоскоп, якому під силу відлякати навіть зграю собак. Ліхтарик зручно переносити у фірмовому чохлі, який є у комплекті. Доступний темляк. Передбачено і кліпсу. На боковій кнопці є індикатор рівня заряду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Купити Fenix TK30 Laser
Усі ціни 25 →Фонарь ручной лазерный Fenix TK30 Jedi Laser TK30L | 11 650 грн. |
Ліхтар ручний лазерний Fenix TK30 Laser | 11 650 грн. |
Фонарь лазерный Fenix TK30 Laser (Led, 500 люмен, 3 режима, 1x21700, USB T | 11 650 грн. |
Фонарь туристический Fenix TK30 Laser | 11 650 грн. |
Fenix TK30 Laser | 11 650 грн. |
- 630 лм - 1,5 години роботи
- 175 лм — 8,4 годин роботи
- 100 лм — 16 годин роботи
- 12 лм — 90 годин роботи
- 370 лм — 1 година роботи
- 175 лм — 2,7 години роботи
- 100 лм — 5 годин роботи
- 12 лм — 30 годин роботи