Ліхтарик Fenix E12 V2.0 (E12V2BK)
Відео 19Фото 22 |
Fenix E12 V2.0 |
|
Ліхтарик-брелок торгової марки Fenix є середнім ціновим сегментом і є другим поколінням моделі E12. Як і попередник, прилад може бути завжди під рукою користувача (зафіксований на зв'язці ключів), адже відрізняється дійсно компактними розмірами (довжина менше 8 см) і легкою вагою (близько 27 грам), а отже, без проблем поміститься в кишені штанів або іншого одягу. Корпус виготовлений з металу, характеризується високим рівнем міцності (витримує падіння з метрової висоти) та герметичністю (клас IP68), що дозволяє занурювати його під воду.
Ліхтарик Fenix E12 V2.0 функціонує на світлодіоді MATCH CA18, який має великий термін служби (до 50 тисяч годин). На максимальній яскравості він забезпечує світловий потік 160 люменів, дальність освітлення до 68 метрів і автономність до 60 хвилин. Крім цього, є ще 2 режими роботи — з меншим світловим потоком, але більшим часом роботи без підзарядки. Так, на мінімальній яскравості автономність може досягати 70 годин. Як елемент живлення використовується батарейка або акумулятор типу AA, тому труднощів із пошуком заміни точно не виникне. Для альтернативних сценаріїв кріплення (крім зв'язування ключів) в комплект поставки входить ремінець, так і кишенькова кліпса для фіксації на поясі/кишені.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fenix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fenix.
Купити Fenix E12 V2.0
Усі ціни 44 →Фонарь ручной Fenix E12 V2.0 E12V20 | 1 200 грн. |
Ліхтар ручний Fenix E12 V2.0 | 1 200 грн. |
Фонарь Fenix E12 V2.0 (MATCH CA18, 160 люмен, 3 режима, 1xAA) 5-1105V2 | 1 200 грн. |
Фонарь туристический Fenix E12 V2.0 (E12V20) | 1 200 грн. |
Ліхтар ручний Fenix E12 V2.0 | 1 200 грн. |