Лампочка Feron LB-271 3W 4000K GU5.3
Feron LB-271 3W 4000K GU5.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feron LB-271 3W 4000K GU5.3
Лампа LED MR11 3W G5.3 230V 240LM 4000K 25552 | 66 грн. |
Світлодіодна лампа Feron LB271 MR11 3W-G5.3-4000K 4750 | 66 грн. |
Світлодіодна лампа Feron LB-271 3W G5.3 4000K (25552) | 66 грн. |
Світлодіодна лампа Feron LB-271 3W G5.3 4000K (25552) (77353) | 66 грн. |
Модификації Feron LB-271 3W 4000K GU5.3
Ціни на Feron LB-271 3W 4000K GU5.3 |
---|---|---|---|---|
Feron LB-271 3W 2700K GU5.3 | від 66 грн. | 2 пропозиції | ||
Feron LB-271 3W 4000K GU5.3 | від 66 грн. | 4 пропозиції | ||
Feron LB-271 3W 6400K GU5.3 | від 60 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →