Лампочка Feron LB-430 3W 4000K G9 (4918)
Feron LB-430 3W 4000K G9 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Feron LB-430 3W 4000K G9
Ціни на Feron LB-430 3W 4000K G9 |
---|---|---|---|---|
Feron LB-430 3W 4000K G9 | від 63 грн. | 1 пропозиція | ||
Feron LB-431 4W 2700K G9 | від 79 грн. | 1 пропозиція | ||
Feron LB-431 4W 4000K G9 | від 79 грн. | 1 пропозиція | ||
Feron LB-431 7W 2700K G9 | від 76 грн. | 3 пропозиції | ||
Feron LB-431 7W 4000K G9 | від 65 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →