Ексцентрикова шліфмашина Festool ETS 125 REQ-Plus 576069 (576069)
Відео 2Фото 8 |
Festool ETS 125 REQ-Plus 576069 без кейса кейс |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Festool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Festool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Festool ETS 125 REQ-Plus 576069
Усі ціни 12 →Festool ES-ETS 125 REQ-Plus 576678 | 23 600 грн. |
Festool ES-ETS 125 REQ-Plus 576678 | 24 190 грн. |
Festool ES-ETS 125 REQ-Plus 576678 | 24 780 грн. |
Festool ETS 125 REQ-Plus 574636 | 19 120 грн. |
Festool ETS 125 REQ-Plus 576069 | 19 400 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Festool ETS 125 REQ-Plus 576069
Ціни на Festool ETS 125 REQ-Plus 576069 |
---|---|---|---|---|
Festool ETS 125 REQ 201213 | від 17 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Festool ETS 125 REQ-Plus 576069 | від 17 440 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →