Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500
Відео 20Фото 11 |
Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500 кейс шліфувальний папір шліфувальний папір |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500
Усі ціни 45 →Ексцентрикова шліфмашина Bosch Professional GEX 125-1 AE 250 Вт 601387500 | 2 789 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова Bosch GEX 125-1 AE 0601387500 | 3 249 грн. |
Эксцентриковая шлифмашина Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500 | 2 699 грн. |
Эксцентриковая шлифмашина Bosch Professional GEX 125-1 AE 0601387500 | 3 249 грн. |
Ексцентрикова шліфмашина Bosch GEX 125-1 AE Professional (0601387500) 0601 | 3 249 грн. |
1 0 3 8 |
Закохався у цю машинку. Легка, зручна, з гумовою рукояткою. Працюючи ні пилу, ні вібрації немає. Кола кріпляться на гачки липучки і тримаються відмінно, якщо другого разу не прикріплювати. Працюю здебільшого з вагонкою – інструментом задоволений. Вага, функціонал, зручність Не виявлено Сергей Войтенко: користуюся Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500 більше року |
Досить цікава та надійна модель ексцентрикової шліфувальної машини. Вибиравши між кількома брендами Metabo і Makita, і все ж таки зупинився на цій. Ціна якість співставна. У користуванні вже більше пів року. Проблем і нарікань жодних немає. Довгий прогумований кабель 4 метри дуже великий плюс! Ціна, зручність при роботі, гарний пілезбірник, довгий кабель. Єдиний недолік, який на 1 швидкості трохи недотягує, її дуже легко зупинити. Vasyl Harasym: користуюся Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387501 більше року |
Працюю вже більше року, всім задоволенням, зі своїми завданнями справляється, докупивши ще жорстку підошву, і дуже задоволення. Купував для певних завдань, свої фуйнкції виконує повністю до запланованих дій. Задоволень дуже. Простота та легкість у роботі. Чи не виявивши. Андрій Очеретяний: користуюся Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387501 більше року |
Німецький підхід до «орбіталок»
Bosch GEX 125-1 AE — це інструмент для фінішного доведення та шліфування відносно невеликих за площею поверхонь. У шліфмашини чутливе регулювання швидкості, яке дає змогу точно налаштувати режим роботи згідно з характеристиками оброблюваного матеріалу. Потужність у 250 Вт комусь може здатися не надто серйозною, але на ділі її вистачає для всіх завдань, які виконуються з допомогою 125-міліметрових орбітальних машинок. Але зауважте, що продуктивність і ефективність роботи безпосередньо залежать від якості шліфувальних і полірувальних кругів. Тому варто використовувати тільки якісні абразивні матеріали.
Тиша і чистота на робочому місці
Пристрій вібрує незначно і не дуже гріється навіть під навантаженням. Машинка досить легка (1.3 кг) і тиха. Завдяки ергономічним прогумованим рукояткам і продуманому балансуванню, рука, яка тримає інструмент, не втомлюється під час роботи. Довгий кабель живлення (майже 4 м) дає змогу вільно переміщатися від однієї оброблюваної ділянки до іншої. Проблеми виникають тільки з гальмом обертання тарілки, який у багатьох користувачів швидко виходить з ладу.
Якість збору пилу заслуговує похвали. Більше 75% продуктів шліфування потрапляє в пластиковий контейнер-пилозбірник з гофрованим мікрофільтром. А підключивши промисловий пилосос, можна досягти майже повного видалення пилу.
Машинка для професіоналів і досвідчених любителів
Ексцентрикові шліфмашини Bosch оптимально підходять для професійного використання або активної експлуатації в домашній майстерні. Зокрема, Bosch GEX 125-1 AE стане вигідною покупкою, якщо ви плануєте займатися виготовленням і реставрацією меблів, дрібною столяркою або не особливо інтенсивним будівництвом. Проте будівельникам, які підшукують надійну орбітальну машинку для зачищення і шліфування великих площин, на зразок підлоги і стін, краще придбати більш потужний пристрій — наприклад, модель Bosch GEX 125-150 AVE Professional 060137B102 з двигуном на 400 Вт.
Модификації Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500
Ціни на Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500 |
---|---|---|---|---|
Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387501 | від 2 494 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch GEX 125-1 AE Professional 0601387500 | від 2 699 грн. | 46 пропозицій |