Пальник Fire-Maple FMS-103
Відео 1Фото 5 |
Fire-Maple FMS-103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fire-Maple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fire-Maple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fire-Maple FMS-103
Пальник Fire Maple FM FMS 103 (FMS 103) | 575 грн. |
Компактний і потужний пальник Fire-Maple FMS-103 3200Вт | 780 грн. |
Газовий пальник Fire Maple FMS-103 | 575 грн. |
Портативний газовий пальник Fire Maple FMS-103 | 770 грн. |
Газовий пальник Fire Maple FMS 103 (1060-FMS 103) | 575 грн. |
Дешево, потужно (3 кіловати як) та ще й екранчик потроєний від вітру. Кільце ущільнювача вбив тільки через рік і 2 місяці (ти використав часто), і в черговий раз в мінусових температурах почало тріскатися кільце ущільнювача. Але не цькувало. Додому повернулися почав дивитись – діставати і вже тести на міцність його добили. Глянув у офіціалів - 30 р. нове кільце і всі справи. користуюся Fire-Maple FMS-103 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пальника Fire-Maple FMS-103:
- Можливість підключення цангового газового балона за допомогою адаптера (в комплекті не йде)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
На котелки до 1,5 літрів саме те. А тому що я собі тільки готую те й міняти нема чого.