Пальник Kovea TKB-N9703-1L
Відео 3Фото 8 |
Kovea TKB-N9703-1L шланг 30 смшланг 50 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kovea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kovea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kovea TKB-N9703-1L
Усі ціни 19 →Газовая горелка Kovea Camp-1 Expedition TKB-N9703 8806372095031 | 4 321 грн. |
Газовая горелка Kovea Camp-1 Expedition TKB-N9703 (8806372095031) | 4 322 грн. |
Туристичний пальник Kovea Camp-1 Expedition TKB-N9703 | 4 321 грн. |
Пальник Kovea Camp-1 Expedition TKB-N9703 (8806372095031) | 3 613 грн. |
Горелка Kovea Camp-1 Expedition TKB-N9703 (8806372095031) 8806372095031 | 3 416 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пальника Kovea TKB-N9703-1L:
- Довжина шланга 50 см
- Можливість підключення цангового газового балона за допомогою адаптера (в комплекті не йде)
- TKB-N9703-1S — довжина шланга 30 см
- TKB-N9703-1L — довжина шланга 50 см
Модификації Kovea TKB-N9703-1L
Ціни на Kovea TKB-N9703-1L |
---|---|---|---|---|
Kovea TKB-N9703-1S | від 4 321 грн. | 1 пропозиція | ||
Kovea TKB-N9703-1L | від 3 299 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →