Літня шина Firemax FM601 235/50 R18 101W
Відео 5Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Firemax FM601 235/50 R18 101W 235/50 R18 101 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firemax FM601 235/50 R18 101W
Усі ціни 11 →Шина Firemax FM601 235/50 R18 101W XL | 2 665 грн. |
Firemax FM601 (235/50R18 101W) | 2 700 грн. |
Firemax FM601 235/50 ZR18 101W XL | 2 754 грн. |
Firemax FM601 235/50 R18 101W XL 122970 | 2 904 грн. |
Шини Firemax FM601 235/50 ZR18 101W XL | 2 805 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Firemax FM601 235/50 R18 101W
Ціни на Firemax FM601 235/50 R18 101W |
---|---|---|---|---|
Firemax FM601 235/50 R18 101W | від 2 665 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →