Вантажна шина Firemax FM99 295/80 R22.5 152L
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Firemax FM99 295/80 R22.5 152L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firemax FM99 295/80 R22.5 152L
Firemax FM99 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149L | 10 621 грн. |
Грузовые шины Firemax FM99 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149L 1001300659 | 10 085 грн. |
FIREMAX Вантажна шина FIREMAX FM99 (ведуча) 295/80R22.5 152/149L | 9 540 грн. |
Вантажна шина FIREMAX FM99 (ведуча) 295/80R22.5 152/149L | 9 495 грн. |
Вантажні шини Firemax FM99 (провідна) 295/80 R22.5 152/149L | 10 690 грн. |