Вантажна шина Firemax FM166 315/80 R22.5 156L
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Firemax FM166 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firemax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firemax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firemax FM166 315/80 R22.5 156L
Firemax FM166 (рулевая) (315/80R22.5 156L) | 8 033 грн. |
Firemax FM166 (рулевая) 315/80 R22.5 156/153L 20PR | 8 000 грн. |
FireMax FM166 (315/80R22.5 156L) | 8 025 грн. |
Firemax FM166 (рульова) 315/80 R22.5 156/153L | 7 885 грн. |
Шина Firemax FM166 (рульова) 315/80 R22.5 156/153L | 8 707 грн. |