Літня шина Firestone Firehawk SZ90 225/45 R18 95Y
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Firestone Firehawk SZ90 225/45 R18 95Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Firehawk SZ90 225/45 R18 95Y
Усі ціни 27 →Firestone FireHawk SZ90 225/45 ZR18 95Y XL | 4 400 грн. |
Firestone FireHawk SZ90M (225/45R18 95Y) | 3 491 грн. |
Летние шины Firestone FireHawk SZ90 225/45 ZR18 95Y XL 1000398487 | 3 693 грн. |
FIRESTONE Літня шина FIRESTONE Firehawk SZ90 225/45R18 95Y | 3 429 грн. |
Літня шина FIRESTONE Firehawk SZ90 225/45R18 95Y | 3 412 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →