Зимова шина Firestone Vanhawk 2 Winter 215/65 R16C 109T
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Firestone Vanhawk 2 Winter 215/65 R16C 109T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Vanhawk 2 Winter 215/65 R16C 109T
Усі ціни 16 →Firestone VanHawk 2 Winter 215/65 R16C 109/107T | 4 557 грн. |
Firestone VanHawk 2 Winter (215/65R16C 109T) | 4 509 грн. |
Firestone VanHawk 2 Winter 215/65 R16C 109/107T | 4 643 грн. |
Firestone Vanhawk 2 Winter 215/65 R16C 109/107T | 8 125 грн. |
Firestone Vanhawk 2 Winter (215/65 R16C 109/107T) | 4 524 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Firestone Vanhawk 2 Winter 215/65 R16C 109T
Ціни на Firestone Vanhawk 2 Winter 215/65 R16C 109T |
---|---|---|---|---|
Firestone Vanhawk 2 Winter 215/65 R16C 106T | від 6 620 грн. | 4 пропозиції | ||
Firestone Vanhawk 2 Winter 215/65 R16C 109T | від 4 299 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →