Литий диск WSP Italy W567 8x17/5x112 ET26 DIA66,6
Відео 1Фото 2 | від 5 320 до 8 874 грн. Порівняти ціни 49 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):26 мм |
Модифікації WSP Italy W567 42
Характеристики
WSP Italy W567 8x17/5x112 ET26 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити WSP Italy W567 8x17/5x112 ET26 DIA66,6
Сортувати
Литые диски WSP Italy Audi (W567) Giasone R17 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 (ma | 5 430 грн. |
WSP Italy W567 R17 W8 PCD5x112 ET26 DIA66.6 Hyper Silver | 5 568 грн. |
WSP Italy Audi (W567) Giasone 8x17 5x112 ET26 DIA66.6 MGM | 5 488 грн. |
WSP Italy W567 (R17 W8.0 PCD5x112 ET26 DIA66.6) HS | 5 654 грн. |
Диски WSP Italy Audi (W567) Giasone 8x17 5x112 ET26 DIA66,6 (matt gun meta | 5 786 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі