Всесезонна шина Firestone Multiseason Gen02 215/60 R16 99V
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Firestone Multiseason Gen02 215/60 R16 99V 215/60 R16 99 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Multiseason Gen02 215/60 R16 99V
Усі ціни 7 →Firestone MULTISEASON 2 215/60 R16 99V XL (9026905528) | 6 570 грн. |
Всесезонные шины Firestone Multiseason Gen 02 215/60 R16 99V XL 1001803335 | 5 614 грн. |
Firestone Multiseason 2 215/60 R16 99V | 6 354 грн. |
Firestone MULTISEASON 2 215/60 R16 99V XL | 5 572 грн. |
Firestone MultiSeason 2 215/60 R16 99V XL 16748 | 5 707 грн. |
Firestone MultiSeason 2 215/60 R16 99V XL | 6 191 грн. |
Firestone MULTISEASON 2 215/60 R16 99V XL (9068674399) | 6 570 грн. |
Відеоогляди
Модификації Firestone Multiseason Gen02 215/60 R16 99V
Ціни на Firestone Multiseason Gen02 215/60 R16 99V |
---|---|---|---|---|
Firestone Multiseason Gen02 215/60 R16 99V | від 5 572 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →