Електросковорідка FIRST Austria FA-5109-1 чорний
Фото 7 |
FIRST Austria FA-5109-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5109-1 чорний
Усі ціни 9 →Електро First FA-5109-1 | 922 грн. |
Гриль-сковорода FIRST FA-5109-1 | 909 грн. |
Гриль-сковорода FIRST FA-5109-1 | 949 грн. |
Електросковорідка First FA-5109-1 | 894 грн. |
Електросковорода First FA-5109-1 | 868 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →