Вафельниця FIRST Austria FA-5305-2-WI
Відео 1Фото 14 |
FIRST Austria FA-5305-2-WI |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5305-2-WI
Усі ціни 20 →First FA-5305-2-WI | 1 291 грн. |
Вафельниця First FA-5305-2-WI | 1 578 грн. |
Вафельница First FA-5305-2 WI | 1 323 грн. |
First FA-5305-2 WI | 1 290 грн. |
Вафельниця First FA-5305-2-WI | 1 405 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →