Бутербродниця FIRST Austria FA-5338-7
Фото 18 |
FIRST Austria FA-5338-7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5338-7
Усі ціни 23 →First FA-5338-7 | 653 грн. |
Бутербродниця First FA-5338-7 | 639 грн. |
Бутербродниця First 005338-7 | 751 грн. |
First FA-5338-7 | 790 грн. |
Сендвічниця FIRST FA-5338-7 | 529 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →