Бутербродниця Crownberg CB-1069
Фото 3 |
Crownberg CB-1069 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB-1069
Усі ціни 20 →Сендвічниця гриль бутербродниця Crownberg CB-1069 Чорна | 735 грн. |
Електрична сендвічниця Crownberg CB-1069 Бутербродниця 750 W | 749 грн. |
Бутербродниця Crownberg Cb-1069 750 Вт Сендвічниця | 699 грн. |
Електрична сендвічниця Crownberg CB-1069 Бутербродниця 750 W | 799 грн. |
Антипригарне Сендвичница бутербродница Crownberg CB-1069 750 Ватт | 695 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →