Електротурка FIRST Austria FA-5450-1 нержавіюча сталь
Відео 1Фото 3 |
FIRST Austria FA-5450-1 |
|
Зручна і компактна електрична кавоварка (електротурка) для швидкого приготування кави по-східному. Відрізняється значною тепловою потужністю і складаною конструкцією термоізольовані ручки, яка помітно економить місце при зберіганні пристрою. Належить до простим і доступним моделям базової цінової категорії, здатна стати надійною помічницею в приготуванні смачного і ароматного кава в домашніх умовах або в офісній кухні.
Призначена для роботи тільки з меленою кавою, причому бажано використання помелу максимальної дисперсності (наприклад, порцію мелкомолотого кави з вакуумної упаковки або подрібнену якісної жерновий кавомолці з керамічними робочими поверхнями). Виконана в корпусі з нержавіючої сталі, який обертається на пластиковій основі на 360°. Матеріалом підстави є якісний термостійкий пластик.
Повний внутрішній об'єм кавоварки First FA-5450-1 становить 350 мл, що дозволяє за один цикл приготування отримувати до 200 мл гарячого напою (ця кількість відповідає двом-трьом невеликим кавових чашках). Нагрівальний елемент потужністю 800 Вт доводять об'єм до кипіння менш ніж за півтори хвилини, але відсутність автоматичного термостата вимагає постійного контролю процесу заварювання з боку користувача. Підставка кавоварки має гумові ніжки, які не ковзають на гладких скляних стільницях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Купити FIRST Austria FA-5450-1 нержавіюча сталь
Кавоварка First FA-5450-1 | 703 грн. |
Електрична турка FIRST FA-5450-1 | 869 грн. |
Електрична турка FIRST FA-5450-1 | 839 грн. |
Електрична турка FIRST FA-5450-1 | 909 грн. |
Електротурка FIRST FA-5450-1 | 899 грн. |
- Закритий нагрівальний елемент
- Складана ручка