Пилосос
FIRST Austria FA-5547-RE
FIRST Austria FA-5547-RE |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-5547-RE
Усі ціни 17 →First First FA-5547-4-PU | 2 599 грн. |
Пилосос First FA-5547-4-PU | 2 599 грн. |
Пилосос First FA-5547-4-PU | 2 373 грн. |
Пылесос First fa-5547-4-pu | 2 507 грн. |
Пилосос First FA-5547-4-BL | 2 325 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості пилососа FIRST Austria FA-5547-RE:
- Телескопічна трубка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →