Ваги FIRST Austria FA-8021
Фото 3 |
FIRST Austria FA-8021 НЕ діагностичні |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FIRST Austria 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FIRST Austria.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FIRST Austria FA-8021
Усі ціни 6 →Ваги механічні підлогові First FA-8021 | 991 грн. |
Ваги підлогові First FA-8021 | 979 грн. |
Ваги підлогові First FA-8021 | 967 грн. |
Ваги підлогові FA-8021 Механічні, Збільшений дисплей, макс.130 кг | 981 грн. |
Ваги механічні підлогові First FA-8021 | 1 190 грн. |
Ваги підлогові FIRST FA-8021 | 970 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →