Похідний ніж Fiskars 156019
Фото 3 |
Fiskars 156019 |
|
В піхви вбудована точилка.
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 156019
Усі ціни 7 →Ремісничий ніж з точилкою Fiskars 156019 | 699 грн. |
Нож Fiskars для ремесленника (156019) 1023620 1023620 | 539 грн. |
Ніж Fiskars для ремісника (156019) 1023620 | 640 грн. |
Ніж Fiskars з точилкою для ремісника 156019 (1023620) 1023620 | 649 грн. |
Нож Fiskars для ремесленника (156019) 1023620 1023620 | 535 грн. |
Ремісничих ніж з точилом Fiskars (1023620/156019) | 699 грн. |
Ніж Fiskars для ремісника (156019) 1023620 | 620 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →