Термос Con Brio CB-304 0.75 л
Con Brio CB-304 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-304 0.75 л
Термос Con Brio 0,75л. 369 СB | 456 грн. |
Термос для напоїв 0.75 л металевий з кришкою-склянкою Con Brio | 473 грн. |
Термос для напоїв 0.75 л нержавіючий забарвлення "камуфляж" Con Brio | 520 грн. |
Виконує свої функції до доби. Дизайн, ціна. Чи не довговічний( після 3-х місяців щоденного використання), став віддавати тепло назовні. Відчутно стало нагрівання корпусу термоса, в результаті до обіду чай вже холодний (( користуюся Con Brio CB-304 місяць і більше |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →