Термос Maestro MR1642-50 0.5 л
Maestro MR1642-50 0.35 л0.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR1642-50 0.5 л
Усі ціни 22 →Maestro 1642-50-MR | 248 грн. |
Термос 500 мл Maestro MR1642-50 | 393 грн. |
Термос питний Maestro MR-1642-50-BLACK 500 мл чорний | 418 грн. |
Термос 0,5л Maestro MR-1642-50-B | 439 грн. |
Термос 0,5л Maestro MR-1642-50-G | 439 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Maestro MR1642-50
Ціни на Maestro MR1642-50 |
---|---|---|---|---|
Maestro MR1642-35 0.35 л | від 225 грн. | 25 пропозицій | ||
Maestro MR1642-50 0.5 л | від 245 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →