Фільтр для води FITaqua RO-6
FITaqua RO-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FITaqua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FITaqua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FITaqua RO-6
Усі ціни 6 →FITaqua RO-6 (QC) Фильтр обратного осмоса Код:5656392 | 10 900 грн. |
Фільтр зворотного осмосу FitAqua ARO-6 | 10 900 грн. |
Фільтр зворотного осмосу FitAqua ARO-6 Booster Pump | 14 000 грн. |
Фільтр зворотного осмосу FitAqua ARO-6 | 10 900 грн. |
Фільтр зі зворотним осмосом FITaqua RO-6 | 10 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →