Котушка Flagman Rank Feeder 5000
Фото 6 |
Flagman Rank Feeder 5000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Rank Feeder 5000
Усі ціни 7 →Катушка фидерная Flagman Rank Feeder 5000 5,1:1, 4+1 FRFFD5000 | 611 грн. |
Котушка Flagman Force Rank Feeder 5000 (FRFFD5000) | 658 грн. |
Котушка Flagman Force Rank Feeder 5000 Screw In (FRFD5000SI) | 760 грн. |
Котушка "FORCE RANK FEEDER 5000" 4,9:1, 4+1 (158795) FRFFD5000 | 752 грн. |
Котушка фідерна Flagman Force Rank Feeder 5000 Screw In (180133) FRFD5000S | 760 грн. |
Котушка Flagman Force Rank Feeder 5000 4+1BB | 1 000 грн. |
Котушка Flagman Force Rank Feeder 5000 FRFFD5000 | 611 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →