Шліфувальна машина Flex GCE 6-EC (497568)
Фото 22 |
Flex GCE 6-EC без кейскейс шліфувальна головка |
|
Кількість обертів холостого ходу: 1100 - 1650 об/хв, кількість обертів з дельтавидною головкою: 3800 - 5700 об/хв, кількість обертів з круглою головкою: 3100 - 4600 об/хв.
Модель GCE 6-EC постачається без шліфувальних головок.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex GCE 6-EC
Flex Gce 6-Ec Brushless 497568 | 17 200 грн. |
Flex Gce 6-Ec Brushless 497568 | 17 630 грн. |
Flex Gce 6-Ec Brushless 497568 | 18 060 грн. |
Модификації Flex GCE 6-EC
Ціни на Flex GCE 6-EC |
---|---|---|---|---|
Flex GCE 6-EC | від 17 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Flex GCE 6-EC Kit MH-R | від 30 920 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →