Болгарка Makita 9565CVR (189933)
Відео 7Фото 6 |
Makita 9565CVR 230 В регулятор обертів |
|
Електроінструмент під маркою Makita давно завоював популярність і повагу серед професіоналів, і цю кутову шліфувально-полірувальну машину класу PRO можна назвати наочним прикладом такого інструменту. Вона має порівняно невеликі габарити (довжина до 30 см), вага близько 2,2 кг і оснащена потужним 1400 Вт двигуном. Висока потужність дозволяє використовувати інструмент для тривалих відрізних робіт по металу різної твердості, легко різати бетон, штучний і натуральний камінь, а також проводити очищення і шліфування металевих і твердих мінеральних поверхонь.
Модель Makita 9565CVR розрахована на використання найбільш популярного діаметра дисків, рівного 125 мм, і оснащена захисним кожухом, який легко знімається або встановлюється в будь-якому положенні без застосування спеціального інструменту. Двигун має захист від пилу та електронну стабілізації швидкості, яка забезпечує плавність роботи під навантаженням. Крім цього реалізовано плавне регулювання швидкості обертання шпинделя в діапазоні від 2800 до 12000 об/хв і обмеження пускового струму (т. зв. система «плавний пуск»). Фірмовий повний привод з муфтою зчеплення Super-Joint-System виключає сильні ривки інструменту при заклинюванні диску. Для максимальної безпеки оператора є система запобігає несанкціонований повторний пуск двигуна, після нештатного знеструмлення.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita 9565CVR
Усі ціни 18 →Кутова шліфувальна машина Makita 9565CVR + 3 шліфувальні круги 125х6 Makit | 5 552 грн. |
Кутова шлімашина Makita 9565 CVR 9565CVR | 5 075 грн. |
Кутова шліфмашина Makita 9565CVR | 5 075 грн. |
Болгарка Makita 9565CVR мережева, 1.4 кВт, 125 мм (9565CVR) | 5 640 грн. |
Болгарка (кутова шліфмашина) Makita 9565CVR | 5 425 грн. |
Модификації Makita 9565CVR
Ціни на Makita 9565CVR |
---|---|---|---|---|
Makita 9565CR | від 8 625 грн. | 1 пропозиція | ||
Makita 9565CVR | від 5 075 грн. | 18 пропозицій |