Полірувальна машина Flex XFE 7-15 150 (418.080)
Відео 3Фото 8 |
Flex XFE 7-15 150 без кейскейс |
|
Модель XFE 7-15 150 поставляється з двома платформами (125 і 150 мм), а в комплекті моделі XFE 7-15 150 P-Set дві платформи з насадками (125 і 150 мм), поліроль, засіб для нанесення захисних покриттів, серветка, кейс і вкладиш в кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex XFE 7-15 150
Flex XFE 7-15 150 230/CEE 418080 | 21 080 грн. |
Flex XFE 7-15 150 230/CEE 418080 | 21 607 грн. |
Flex XFE 7-15 150 230/CEE 418080 | 22 134 грн. |
Відеоогляди
Модификації Flex XFE 7-15 150
Ціни на Flex XFE 7-15 150 |
---|---|---|---|---|
Flex XFE 7-15 150 | від 21 080 грн. | 3 пропозиції | ||
Flex XFE 7-15 150 P-Set | від 26 400 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →