Матрац Flitex Comfort Aero 8 90x190 (FT20.10.010)
від 2 073 до 2 910 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:8 см |
Модифікації Flitex Comfort Aero 8 21
Характеристики
Flitex Comfort Aero 8 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Aero 8 90x190
Сортувати
Матрас детский Flitex Comfort Aero 90х190х8 см (FT20.10.010) | 2 739 грн. |
Матрац Kids Comfort Aero (8 см) 90x190 (FT20.10.010) | 2 705 грн. |
Матрац Flitex Comfort Aero 90х190х8 (FT20.10.010) | 2 073 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Aero 90*190*8 (FT20.10.010) | 2 910 грн. |
Закрити
Рекомендуємо