Матрац Flitex Comfort Coconut 10 80x190 (FT20.7.007)
від 3 087 до 3 907 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:висока (5) Навантаження:до 120 кг Висота:10 см |
Модифікації Flitex Comfort Coconut 10 21
Характеристики
Flitex Comfort Coconut 10 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Coconut 10 80x190
Сортувати
Матрац Kids Comfort Coconut (10 см) 80x190 (FT20.7.007) | 3 087 грн. |
Матрац Flitex Comfort Coconut 80х190х10 (FT20.7.007) | 3 321 грн. |
Матрац Flitex Comfort Coconut 190х80х10 см | 3 907 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Coconut 80*190*10 (FT20.7.007) | 3 321 грн. |
Матрац підлітковий Kids Comfort Coconut 190х80х10 см, Flitex | 3 907 грн. |
Закрити
Рекомендуємо