Матрац Ultima Sleep V Foam Cocos 80x190
Фото 6 | від 2 831 до 2 925 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:висока (5) Навантаження:до 130 кг Висота:7 см |
Модифікації Ultima Sleep V Foam Cocos 15
Характеристики
Ultima Sleep V Foam Cocos 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultima Sleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultima Sleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ultima Sleep V Foam Cocos 80x190
Сортувати
Топпер Ultima Sleep V Foam cocos 80х190 + наматрасник в подарок | 2 925 грн. |
Матрац тонкий топпер-футон Ultima Sleep V Foam Cocos 80x190 | 2 925 грн. |
Топпер Ultima Sleep V Foam cocos Microfiber 80х190 + наматрасник в подарок | 2 831 грн. |
Матрац тонкий топпер-футон Ultima Sleep V Foam Cocos Microfiber 80x190 | 2 831 грн. |
Закрити
Рекомендуємо