Матрац Flitex Comfort Coconut 8 80x190 (FT20.7.026)
від 2 668 до 3 377 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:безпружинний Жорсткість:висока (5) Навантаження:до 120 кг Висота:8 см |
Модифікації Flitex Comfort Coconut 8 21
Характеристики
Flitex Comfort Coconut 8 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Flitex Comfort Coconut 8 80x190
Сортувати
Матрац Kids Comfort Coconut (8 см) 80x190 (FT20.7.026) | 2 668 грн. |
Матрац Flitex Comfort Coconut 80х190х8 (FT20.7.026) | 2 870 грн. |
Матрац Flitex Kids Comfort Coconut 80*190*8 (FT20.7.026) | 2 870 грн. |
Матрац підлітковий Kids Comfort Coconut 190х80х8 см, Flitex | 3 377 грн. |
Закрити
Рекомендуємо